قیمت حمل اثاثیه منزل کرج

قیمت حمل اثاثیه منزل کرج

قیمت حمل اثاثیه منزل کرج با توجه به فاکتورهای ذیل تعیین می گردد.

تقریبا برای همه ما پیش آمده است که حداقل برای یک بار اسباب کشی و جابه جایی را تجربه کرده باشیم . این جا به جایی و اسباب کشی ها پیامدهای زیادی از قبیل خستگی و استرس و یا خسارت به وسایل و … را در پی دارد و قطعا هر یک از ما در پی اسباب کشی آسان و بی دغدغه و در عین حال با کمترین هزینه و خسارت مالی هستیم. احتمالا هنگام اسباب کشی سوالات زیادی در ذهن ما بوجود می آید یکی از این سوالات هزینه و قیمت اسباب کشی می باشد و اینکه هزینه ما چقدر خواهد شد. اگر شما برای اسباب کشی از شرکتهای مجاز کمک بگیرید و از خدمات آنها استفاده کنید دیگر نگران دریافت هزینه اضافه و یا … نخواهید بود زیرا شرکتها و موسسات و مجموعه های حمل و نقل مجاز و دارای پروانه کسب با توجه به تعهد و وابستگی که به اتحادیه دارند قیمت آنها طبق تعرفه خواهد بود.

هزینه اسباب کشی در کرج با توجه به موارد مختلف متفاوت است و نمی توان قیمت دقیقی را ارایه داد. مواردی که بر اساس آن قیمت و هزینه حمل تعیین می گردد عبارتند از:

فاکتور های مهم :

۱- از فاکتورهای مهم بعد مسافت می باشد. در بعضی موارد زمان حمل بار طولانی است و بیشتر از تعرفه و مدت زمانی است که مجموعه یا موسسه اعلام داشته است.
۲- نوع وسیله ای است که در حمل اثاثیه مورد استفاده قرار می گیرد قطعا قیمت حمل بار با کامیونت و نیسان متفاوت می باشد.
۳- تعداد دفعات رفت و برگشت ماشین برای حمل اثاثیه است.
۴- تعداد طبقات جابجایی لوازم
۵- تعداد کارگر مورد نیاز

نرخ مجموعه :

با توجه به موارد و نکات گفته شده در مورد تعرفه و هزینه حمل و نقل اثاثیه باربری ….. با توجه به اصل مشتری مداری ودرک شرایط مشتریان عزیز با کمترین و مناسبترین قیمت حمل اثاثیه همشهریان را انجام می دهد.

توجه :

با انجام بعضی از نکات آسان و کاربردی می توانید هزینه های حمل و نقل خود را کاهش دهید در این زمینه کارشناسان ما آماده ارایه مشاوره به شما مشتریان می باشند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 16 =