برای مشاوره رایگان این ناحیه را لمس کنید. (0912)

درباره ما

این مجموعه ارائه دهنده خدمات حمل بار در سراسر کشور و همچنین ارسال کالا به تمام نقاط کشور می باشد. عمده خدمات ما اسباب کشی منزل بوده است که به لطف الهی در سال ۹۱ با اضافه کردن بیش از ۲۰ ماشین کشیده حمل بار ( ایسوزو تریلی کفی، تریلی بغل دار، کشنده، کامیونت روباز، تک چرخ، ده چرخ، نیسان ) نیاز شهروندان را مرتفع تر کرده است.

۲۰ سال سابقه درخشان در امر حمل و نقل

سالها تجربه در امر حمل و نقل و بکارگیری نیروهای کارآزموده و پرسنل مجرب همگی سبب گردیده است که ضمن اینکه رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد، روز به روز کیفیت خدمات را بهبود بخشد.

توجه : شاید تعداد بیشماری از اشخاص را دیده باشید که بدون مجوز امور حمل و نقل اثاثیه را انجام می دهند. مشکلات همکاری با این گونه افرار دقیقا پس از اتمام حمل و نقل و دبه کردن آنها شروع می شود. این اشخاص به هیچ ارگانی وابسته نیستند فلذا هزینه نا متعارف، حمل نامناسب، شکستن وسایل به علت عدم مهارت در جابجایی و … اعم از مشکلات همکاری با این گونه اشخاص می باشد.

بیمه نامه :

بیمه نامه این باربری توسط بیمه گزار و بر اساس ارزش بار تعیین می گردد. بیمه با توجه به درخواست مشتری صادر می شود و توصیه اکید ما، بیمه کردن بار در زمان جابجایی می باشد.

بسته بندی :

کلیه امور مربوط به بسته بندی توسط پرسنل این مجموعه در محل صورت می پذیرد. به همین هم اکنون می توانید جهت هماهنگی با پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید.

ارزیابی مستمر رانندگان و کارگران :

به منظور ارتقای سطح کیفی خدمات، رانندگان و کارگران هرماه به صورت کیفی مورد ارزیابی قرار می گیرند. به همین منظور با مشتریان عزیز تماس حاصل می شود و با توجه به درصد رضایتمندی آنها، نسبت به ادامه قرارداد، تصمیمات مقتضی صورت می پذیرد.

دامنه ی خدمات:

دامنه ی خدمات اینمجموعه حمل اثاثیه منزل از قبیل جابجایی انواع یخچال ساید بای ساید، گاوصندوق ها، پیانو و … می باشد. و همچنین این باربری امور حمل و نقل کلیه بارهای صنعتی حجیم و غیر حجیم در اوزان مختلف و همچنین بارهای اداری و … را انجام می دهد.

باور ما :

باور ما این است که جهت گسترده کردن دامنه خدمات، می بایست رضایت مشتری را جلب نماییم لذا بهترین زمان برای ما زمانیست که صدای مشتریان را در نهایت رضایتمندی می شنویم و امور مربوط به آنها را در کمال دقت انجام می دهیم.

15000

اسباب کشی در سال ۹۵

9000

حمل بار در سال ۹۵

1800

حمل بار سنگین

ویژگی ما

ویژگی های منحصر به فرد ما که با تکیه بر آنها توانسته ایم روز به روز دامنه ی خدمات خود را گسترده تر کنیم.

سرعت
دقت
مهارت
حمل اصولی